• ساعت : ۸:۳۱:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ 
بازدید مهندس كیانی شهردار منتخب بابل از پروژه‌های در حال اجرای سایت انجیل‌سی

بازدید مهندس کیانی شهردار منتخب بابل از پروژه‌های در حال اجرای سایت انجیل‌سی

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل ، بعد از ظهر امروز مهدی کیانی شهردار منتخب بابل به اتفاق مهران مولانا معاونت و محسن موسوی نژاد مدیر فنی و عمرانی  شهرداری بابل از محل اجرای پروژه‌های تولید کمپوست در فضای روباز، سالن کود فاین ، لندفیل و تصفیه خانه مرکزی سایت انجیل سی بازدید بعمل آوردند .

 

در این بازدید که با حضور پیمانکاران مربوطه نیز انجام شد شهردار بابل نکاتی را در مورد تسریع کار و دقت در انجام این پروژه ها را به آنها اعلام کرد.

مهدی کیانی شهردار منتخب بابل در ادامه بازدید خود از پروژه های مختلف سایت انجیل‌سی، اقدامات در حال انجام را بدین صورت تشریح نمود:

پروژه پایدار سازی محل دفن قدیمی و احداث لندفیل بهداشتی:

 این پروژه شامل عملیات ژئوتکنیک به منظور پایدارسازی و جلوگیری از رانش محل دفن قدیمی و احداث لندفیل بهداشتی در فضایی در حدود سه هکتار در پایین‌دست محل دفن قدیمی با تکیه بر اصول مهندسی و سیستم مدیریت و بازچرخانی شیرابه می‌باشد که با پیشرفت ۹۰ درصدی در حال اجرا می‌باشد.

 

فاز سوم پروژه توسعه ظرفیت تولید کمپوست در عرصه‌ای به مساحت یک هکتار که شامل سایت روباز تخمیر و فرآوری نهایی کمپوست و خط فاین موبایل که با پیشرفت ۶۵ درصدی در حوزه ماشین‌آلات و تجهیزات و ۳۰ درصدی در بخش ابنیه و پایدارسازی در حال اجراست.

 

پروژه تصفیه شیرابه به روش نانوفیلتراسیون ترکیبی با ظرفیت ۴۰ متر مکعب در روزکه بر اساس استانداردهای مورد تایید سازمان محیط زیست برای مصارف کشاورزی که در حال حاضر در حال بهره‌برداری بوده و احداث یک سیستم تصفیه دیگر به ظرفیت ۱۰۰ مترمکعب در روز در مرحله انتخاب مشاور برای انجام مطالعات اولیه فاز صفر بوده و در صورت اختصاص اعتبارات لازم از سوی وزارت کشور، به مرحله اجرا در خواهد آمد.

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها