يکشنبه, 29 مهر 1397
عنوان : جشن عید سعید فطر با همكاری شهرداری و شورای اسلامی شهر بابل در مجتمع بهار برگزار گردید.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ 
ساعت : ۹:۵۷:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جشن عيد سعيد فطر  با همكاري شهرداري و شوراي اسلامي شهر بابل در مجتمع بهار برگزار گرديد.


به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري بابل، در ابتداي اين مراسم، مهندس كبود شهردار بابل ضمن خيرمقدم به حاضرين و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر و تبريك به مناسبت عيد سعيد فطر و خسته نباشيد ويژه به مديريت و كاركنان اداره روابط عمومي و مديريت فرهنگي شهرداري بابل در خصوص برنامه ريزي و اجراي جشن عيد سعيد فطر گفت؛ اميدواريم آنچه را در بضاعت داشتيم و ارائه نموديم رضايت خاطر شهروندان شهر بهار نارنج را فراهم نموده باشد.


وي ادامه داد: از اين فرصت استفاده مي نمايم و  نويد اميد و سازندگي كه در حال اتفاق افتادن در شهر است را ميدهم.

اميدوارم بابل بعنوان نگيني براي استان مازندران باشد و اين اتفاق نخواهدافتاد مگر اينكه همه ما از شهرداري و شوراي اسلامي شهر و شهروندان عزيز شهر در كنار هم براي سازندگي شهر بابل تلاش نماييم.

جز به شهرمان بابل فكر نكنيم و اگر هدف ما  اين نكته باشد كه فقط به توسعه بابل فكر كنيم بابلي سرافراز  خواهيم داشت و اين توسعه و پيشرفت حق بابل و شهروندان بابلي است.

ايشان در خصوص تعامل و همكاري بين سازمانها و ارگانها گفت ؛ الحمدالله با تعامل و همكاري خوبي كه بين اعضاي شورا و شهرداري  وجود دارد عزم  خود را براي عمران و آباداني شهر بابل جزم نموديم.

 و براي اين هدف نيازمند كمك و حمايت شهروندان خواهيم بود و نتيجه اين همدلي و همراهي اين خواهد بود كه ما در  پايان سال ٩٧ بابلي ديگر خواهيم داشت .

وي همچنين در خصوص پروژه هاي مختلفي كه توسط شهرداري و شوراي در حال انجام است گفت؛ پروژه هاي عمراني، خدمات شهري ، مبلمان و فضاسازي شهري توسط شهرداري و شورا در حال انجام مي باشد اتفاق خوبي است كه در پايان سال ٩٧ نگاه و نظر مثبت شما شهروندان  را در پي خواهد داشت.

مهندس كبود ضمن تشكر از خانم فيروزپور در حوزه خدمات شهري و تفكيك زباله گفت؛ طرح تفكيك زباله كه اين روزها در حال فرهنگ سازي و انجام است، رويكرد مثبتي براي توسعه شهر است.

شهردار بابل گفت: اميدواريم بتوانيم به آرمانها و اهدافي كه در ذهن ما مي باشد برسيم .

وي در پايان ضمن تقدير از حاضرين در مراسم بويژه اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر گفت؛ اميدواريم با برگزاري اين جشن ها شاهد لبخند رضايت شهروندان عزيزمان باشيم.

 

 نمایش تعداد بازدیدها : 260

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان