پنج‌شنبه, 29 شهريور 1397
عنوان : نشست ادواری كارگروه پشتیبانی و خدمات شهری پدافند غیرعامل استان در شهرداری بابل
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ 
ساعت : ۱۳:۳۸:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

نشست ادواری کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری پدافند غیرعامل استان در شهرداری بابل


نشست ادواری کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری پدافند غیرعامل استان، رأس ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 19/02/1397 ، با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استان مازندران به میزبانی شهرداری بابل برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای آقای نیکزاد دبیر پدافند غیرعامل استان از مهندس کبود فیروزجایی شهردار بابل و آقای قائمی مسئول حراست و دبیر پدافند غیرعامل شهرداری بابل که میزبانی این نشست را تقبل نمودند، تقدیر و تشکر نموده و همچنین از مهندس عبوری شهردار مرکز استان بعنوان رئیس کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری بابت اقدامات پدافند غیرعامل در سطح استان و اقدامات شایسته شهرداری بابل در مبحث پدافند غیرعامل صورت گرفته است قدردانی نمود .

سپس از عملکرد دبیرخانه کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری در سال 1396 از جمله بازدید از ساختمان های خطرزا، حساس و آسیب پذیر شهرهای استان، تشکیل بانک اطلاعاتی، برگزاری کارگاه های آموزشی، نمایشگاه ها، رزمایش ها و مانورهای مختلف گزارش کاملی ارائه نمودند و همچنین خواستار تجهیز آتش نشانی های شهرداری های استان شدند. برج مینا در شهر بابل نیاز به تجهیز ایمنی دارد که حتما مسئولین این شهر باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند. همچنین مسکن مهر نیز وضعیت بحرانی دارد که باید به وضعیت آن رسیدگی گردد.

در ادامه مهندس کبود فیروزجایی شهردار بابل گفت:  جلسات باید خروجی اجرایی خوبی داشته و بگونه ای باشد که اجرای آن در توان کلیه دستگاههای اجرایی باشد از جمله مهمترین اقدامات عمده ما عدم وجود پیوست پدافند غیرعامل در اجرای پروژه ها می باشد. که می توان با یک برنامه ریزی درست و دقیق در هنگام بحران کمترین آسیب پذیری را داشته و بدرستی آن را مدیریت نماید .

آقای نبوی مدیر کل پدافند غیرعامل استان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از نگاه پدافندی شهردار بابل به مجموعه مدیریت شهری ادامه داد: عملکرد شهرداری بابل نشان از انجام پدافند غیرعامل در لایه های زیرین شهر بابل دارد و کارها در این حوزه تاثیرگذار باشد.
نمایش تعداد بازدیدها : 226

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان